Bij beschadigde, verouderde of verkleurde crepi is het niet altijd nodig om de volledige gevelafwerking te verwijderen. Wanneer de bestaande ondergrond nog voldoende stabiel is, kan de crepi plaatselijk worden hersteld en vervolgens worden afgewerkt met spuitkurk. Zo krijgt de gevel opnieuw een egale en verzorgde uitstraling.
Spuitkurk vormt een elastische en dampopen gevelafwerking die kleine bewegingen van de ondergrond kan opvangen en de buitengevel beschermt tegen weersinvloeden. Door de bestaande crepi correct voor te bereiden en beschadigingen eerst te herstellen, creëren we een duurzame basis voor de nieuwe afwerkingslaag.
De Geveldokter beoordeelt vooraf de staat van de crepi en ondergrond, zodat we kunnen bepalen of herstel met spuitkurk technisch geschikt is voor uw gevel.

Van beschadigde crepi naar een nieuwe gevelafwerking
Bij een renovatie van bestaande crepi is een goede voorbereiding essentieel. Loszittende en beschadigde delen worden aangepakt en de ondergrond wordt gecontroleerd en voorbereid voordat de nieuwe afwerking wordt aangebracht.
Na de nodige herstellingen kan de gevel worden afgewerkt met spuitkurk. De nieuwe laag zorgt voor een uniforme uitstraling en biedt bijkomende bescherming tegen regen, wind en andere weersinvloeden. Daarbij kan gekozen worden uit verschillende kleuren, zodat de gevel een volledig vernieuwde uitstraling krijgt.
Het resultaat is een opgefriste en beschermde gevel zonder dat een volledige gevelrenovatie altijd noodzakelijk is.
Daarna zou ik nog maar één afsluitende CTA plaatsen:
Is uw crepi beschadigd of aan vernieuwing toe?
Laat de bestaande gevel eerst beoordelen. De Geveldokter bekijkt of herstel en een nieuwe afwerking met spuitkurk geschikt zijn voor uw gevel en adviseert u over de beste oplossing.
Wat zeggen onze klanten.
Geplaatst op Google![]()
Ronan BurgessTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is.
Ik kan Geveldokters niet genoeg aanbevelen. Ik heb een aantal bedrijven naar het probleem met onze trapgevel laten kijken. Geveldokters is de enige die met een betaalbare oplossing kwam waar ik vertrouwen in had. Hun team was erg professioneel en heeft uitstekend werk geleverd. Het resultaat ziet er weer fantastisch uit en kan er weer jaren tegenaan.Geplaatst op Google![]()
Lieve GeeraertTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is.
Na een faillisement van een bouwbedrijf was het heel moeilijk om een nieuwe firma te vertrouwen voor de gevelisolatiewerken. Door goede ervaringen van een collega bij De Geveldokter de stap gewaagd. Mike en Axl straalden heel veel vertrouwen uit en ik voelde veel begrip voor mijn situatie en mijn angsten. De offerte werd heel duidelijk opgesteld, geen verborgen onkosten. De werken werden vakkundig, volgens afspraak, uitgevoerd. De werf werd steeds netjes achtergelaten, met veel geduld werden al mijn vragen beantwoord. Heel goede opvolging van de werken door Mike en Axl die ook steeds bereikbaar waren. Heel blij en dankbaar met de manier waarop de werken zijn gebeurd en met het prachtige resultaat!Geplaatst op Google![]()
Inge HerrygersTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is.
Ons huis is 35 jaar oud en onze gevel was aan renovatie toe want de bakstenen en voegen waren waterdoorlatend geworden. Doordat we 10 jaar geleden onze spouwmuur hadden laten na-isoleren, konden we niet eender welke gevelbekleding aanbrengen. We vroegen offertes bij een aantal firma's en kozen uiteindelijk voor de Geveldokter. Hun offerte was niet de goedkoopste (en ook niet de duurste) maar het was Axl die ons met zijn deskundige uitleg overtuigde dat spuitkurk de ideale oplossing was. Spuitkurk zou ervoor zorgen dat water van buitenaf niet meer in onze gevel kon dringen en tegelijk is spuitkurk ademend, waardoor eventueel vocht toch nog weg kan en we geen kans lopen op vocht- of schimmelproblemen. Bovendien legt spuitkurk een isolerend laagje op de gevel en is het af te spuiten met de hogedrukreiniger (nog niet getest maar alvast een handige optie om de gevel proper te houden). De Geveldokter werkt met vaste teams met specifieke expertise, wat voor ons ook goed klonk omdat we in reviews over andere gevel-firma's lazen over het werken met ingehuurde teams die onprofessioneel werk leverden. Zoiets wilden we absoluut vermijden en daarin kon Axl ons geruststellen. De werken zijn gestart in november en zouden voor de kerstvakantie klaar zijn. Daar heeft het slechte weer een stokje voor gestoken, dus uiteindelijk waren de werken wel pas klaar begin maart (en hadden we een aantal maanden een stelling rond ons huis). Ons gras heeft daarbij wat afgezien met maanden plastic matten erop, maar dat is ondertussen ook terug aan het groeien. We kozen voor witte spuitkurk en op een aantal plaatsen een zwart stuk. Marius en zijn collega hebben prachtig werk geleverd. Ze werkten regelmatig lange dagen om alles af te krijgen, kwamen hun afspraken na en zorgden voor nauwkeurige afwerking. De firma die nieuwe rolluiken kwam plaatsen zei dat ze zelden zo'n goede, rechte afwerking zien aan de ramen. Wij zijn heel blij met onze vernieuwde gevel en dus ook heel blij dat we gekozen hebben voor de Geveldokter.Geplaatst op Google![]()
Frank Van PuymbroeckTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is.
Door opstijgend vocht deden wij beroep op de geveldokter. De communicatie met Axel en Mike was vlot en professioneel. De volledige gevel werd aangepakt met isolatie en vier lagen spuitkurk. Met een mooi resultaat. Een kleine herstelling werd snel en correct opgelost. Zeer tevreden over de werken en de firma.Geplaatst op Google![]()
Bart GorissenTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is.
Voor een tweede keer gekozen voor de Geveldokter. Correcte prijzen, perfecte afwerking en zeer tevreden van het resultaat. Heb gekozen voor buitenisolatie in combinatie met spuitkurk.Geplaatst op Google![]()
Fred VDPTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is.
Ik heb de Geveldokter gecontacteerd omwille van opstijgend vocht in de muur. Ik ben zeer snel geholpen. Slechts 3 weken tussen het invullen van hun contactformulier en de uitvoering van de werken.Geplaatst op Google![]()
Mieke ThiryTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is.
Absolute aanrader! Zeer professioneel, eerlijk en vriendelijk. Ze zijn langsgekomen om mijn muren in mijn slaapkamer op te meten ivm vermoedelijk vocht. Bleek dat mijn muur in orde was en dat enkel de luchtvochtigheid wat te hoog was. Ik heb gratis goede tips en raad gekregen. Bedankt voor alles!Geplaatst op Google![]()
Andreas LuytsTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is.
Heel goede ervaring gehad met De Geveldokter. Goede communicatie en mooi werk geleverd! Mike was altijd bereikbaar en heel behulpzaam.Geplaatst op Google![]()
Marc BleukxTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is.
Duidelijke prijsofferte. Afspraken volledig en correct nagekomen. Zeer tevreden van het resultaat.Geplaatst op Google![]()
ROGER VDTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is.
Wij hadden schimmelvorming op de binnenmuur van onze living. Vertegenwoordiger is langs geweest, probleem werd vastgesteld en een offerte werd opgemaakt. Alles is perfect en volgens afspraak verlopen, professioneel uitgevoerd en afgewerkt. Arbeiders werkten correct en zeker niet onbelangrijk, alles werd volgens de huidige uitgevoerde werken, opgekuist en proper achtergelaten.Google waardering: 4.3 van 5, gebaseerd op 47 recensies